ARGE Sponsorem „Dzikowiska”

ARGE Sponsorem „Dzikowiska”

W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 roku, odbył się pierwszy w tym sezonie quadowy rajd przeprawowy „Dzikowisko”. Lokalizacja imprezy znajdowała się w Bieszczadach we wsi Stężnica (niedaleko Baligrodu)

W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 roku, odbył się pierwszy w tym sezonie quadowy rajd przeprawowy „Dzikowisko”. Lokalizacja imprezy znajdowała się w Bieszczadach we wsi Stężnica (niedaleko Baligrodu).

 

Każdy posiadacz pojazdu typu QUAD z napędem 4×4, przystosowanym do trudnej technicznej jazdy w górach (wyciągarka itp.) mógł wziąć w nim udział i podnieść poziom swoich umiejętności.

 

ARGE oraz Castrol zostało sponsorami strategicznymi wydarzenia, które przyciągnęło zawodników ze względu na trudność trasy oraz ciekawie zaplanowane trasy.

Największą atrakcją był odcinek nocny. W absolutnych ciemnościach zawodnicy musieli pokonać ni tylko trasę lecz również przede wszystkim swoje słabości oraz zmęczenie.

To jedna z pierwszych imprez, które odbędą się w tym regionie. Kolejna – już w dniach 21-23 kwietnia w Stężnicy zorganizowana zostanie I runda Przeprawowych Mistrzostw Polski, a także Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM.

ARGE oraz Castrol również planuje wspomóc organizację tej imprezy. Fotogaleria z wydarzenia ukaże się wkrótce.

Zdjęcia wykonała Pani Monika Kapela.