OLEJ OPAŁOWY

Olej napędowy

do celów opałowych

W ramach hurtowej sprzedaży paliw oferujemy olej napędowy do celów opałowych LOTOS RED 0,1, produkowany przez Grupę Lotos S.A., którego ARGE jest Autoryzowanym Dystrybutorem.

Unikalna formuła oleju Lotos RED 0,1 gwarantuje optymalny proces spalania, co przekłada się na dłuższą sprawność i eksploatację urządzeń grzewczych. Olej Lotos RED 0,1 spełnia wymogi wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych najnowszej generacji. Niezwykle ważną cechą oleju Lotos RED 0,1 jest jego temperatura zapłonu, wynosząca  min. 56°C. Dzięki niej olej jest produktem zaliczanym do najwyższej, III klasy bezpieczeństwa produktów naftowych.

Olej Lotos RED 0,1 charakteryzuje się dodatkowo odpornością na utlenianie i działanie wody. Nawet przy długim przechowywaniu nie wytrącają się z niego komponenty, a na dnie zbiornika nie powstaje osad.

Olej Lotos RED 0,1 jest mieszalny ze wszystkimi markowymi olejami tego typu, które są dostępne na polskim rynku i zgodne z normą DIN 51603-1.

Utrzymanie wysokich parametrów jakościowych oleju LOTOS RED 0,1 jest możliwe dzięki Zintegrowanemu Systemowi Zarządzania Grupy LOTOS, zgodnemu z wymogami norm ISO 9002, ISO 14001 oraz DIN 51603-1.

Nie zatrzymuj się Sprawdź inne usługi