Hurt olejów i acesoriów

Zadzwoń i zamów

Skontaktuj się z nami

ARGE Hurtownia Motoryzacyjna Kraków

Ul. Centralna 53
31-586 Kraków

Tel.: 12 643 63 12
Tel.: 12 644 00 00
Fax.: 12 425 89 47
E-mail: krakow@arge.pl

ARGE Hurtownia Motoryzacyjna Krosno

Ul. Przemysłowa 5
38-457 Szczepańcowa

Tel.: 13 436 74 77
Tel.: 13 420 24 16
Fax.: 13 432 35 86
E-mail: krosno@arge.pl

http://b2bkrosno.arge.pl

https://www.facebook.com/ArgeHurtowniaMotoryzacyjna/

ARGE Hurtownia Motoryzacyjna Nowy Sącz

Ul. Wiśniowieckiego 125
33-300 Nowy Sącz

Tel.: 18 443 28 90
Tel.: 608 32 32 25
Tel.: 608 32 32 26
E-mail: nsacz@arge.pl

 

BEZPOŚREDNI KONTAKT Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI:

HURTOWNIA MOTORYZACYJNA KRAKÓW

Dawid Matysek
tel. +48 571 20 40 41
Wojciech Szostek
tel. +48 608 32 32 49
Rafał Gawron
tel. +48 608 32 32 28
Paweł Szostak
tel. +48 608 32 32 54
Piotr Skowronek
tel. +48 514 608 060

BEZPOŚREDNI KONTAKT Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI:

HURTOWNIA MOTORYZACYJNA KROSNO

Polak Paweł

e-mail: polak@arge.pl

tel. +48 608 32 32 96

Piotr Sidor

e-mail: sidor@arge.pl

tel. +48 608 32 32 08

Mirosław Pelczar

e-mail: pelczar@arge.pl

tel. +48 608 32 32 22

Grzegorz Sajdak

e-mail: sajdak@arge.pl

tel. +48 795 527 020

Jan Korek

e-mail: korek@arge.pl

tel. +48 608 323 284

Henryk Urbański

e-mail: urbanski@arge.pl

tel. +48 608 323 265